پیشخوانی برای دعوت

 

پیشخوانی برای دعوت

The Counter of Davat Restaurant

 Design: Haleh Arefi 

طرح کانتر رستوران دعوت

طراح: هاله عارفی

کارفرما: آقای مثنائی ـ رستوران دعوت 

طراحی در موقعیتهای به ظاهر ساده که بالطبع عناصر محدودی برای زیباییآفرینی در اختیار طراح قرار میدهد، کاری است دشوار که تجربهکنندگان چنین موقعیتهایی در طراحی، به خوبی معنای این دشواری و پیچیدگی را میفهمند. 

davet-restaurant-by-haleh-arefi

مدل سه بعدی طرح   

در طرح حاضر که یکی از نخستین تجربیات طراح جوان آن به شمار میرود، تلاش شده است در یک چارچوب زیباییشناختی ساده، یکپارچه و مینیمال و از همه مهمتر مرتبط با کاربری فضا، نیاز­ها و خواسته­های کارفرما، به نحوی شایسته، تامین شود.

davet-restaurant-by-haleh-arefi     

استفاده بهجا و مناسب از قابلیتهای بینظیر عناصر افسونگر فضای داخلی، یعنی نور و رنگ، در کنار بهرهگیری از کنتراست مصالح، به عنوان یکی از اصول بنیادین زیباییشناسی بصری، و نیز ترکیب ساختار ثابت معماری طرح با مجموعه­ای پویا از لیوان­های متنوع شیشهای، همگی از عواملی هستند که بر جذابیت این طرح ساده و گویا افزودهاند. 

davet-restaurant-by-haleh-arefi 

davet-restaurant-by-haleh-arefi

davet-restaurant-by-haleh-arefi

رستوران دعوت

/ 3 نظر / 45 بازدید
رامین

تبریک میگم خسته نباشید به نظرم پروژه موفقی شده

حامد وفایی

سلام وبلاگ بسیار خوبی دارین اگه قصد تبادل لینک با سایت فنی لرن رو داشتین به این لینک یه سر بزنین http://www.fannilearn.com/index.php?option=com_jvle&view=jvle&layout=addlink&Itemid=200 تبادل بنر : http://www.fannilearn.com/index.php?option=com_jvle&view=jvle&layout=addbanner&Itemid=201

فرهاد

خلاقیت ،سرآغاز یک شروع...