دومين مقدمه

2nd Introduction<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

به­نام خدا

 

دوم مرداد 1383، سرآغازی بود برای ديد هفتم برای شروع جست­وجوی دیدگاه­هایی تازه و گاه تجربه نشده و طرح مسایلی در زمینه معماری، شهرسازی و هنرهای نمایشی (تئاتر و سینما).

آنچه تاكنون در ديد هفتم، ديده و خوانده­ايد تلاشی بود برای رسيدن. تلاش بسيار كرديم برای بودن، پيوسته بودن و همواره پوياتر بودن. تا آنجا كه توانستيم چنين كرديم تا دست­كم، باشيم.

 

اكنون كه يك­سال از فعاليت "ديد هفتم؛ جستارهايی در معماری و هنرهای نمايشی" می­گذرد، يادداشت­های مختلفی با موضوع­های معماری، شهر، سينما و نمايش در قالب مقاله، گزارش، معرفی پروژه، خبر و ... به­صورت ترجمه، تاليف، برداشت و ... در فهرست ديد هفتم به چشم می­خورد. اين تنوع و رويكرد ميان­گستره­ای به همراه بهره­گيری از ديدگاه­های خوانندگان (چه به صورت پيام­های خوانندگان، چه به­صورت Email و گاه از طريق تلفن يا گفت­وگوی رو در رو)، همگی در جهت ارائه هرچه مطلوب­تر (فرمی و محتوايی) يادداشت­ها بوده است. در اينجا لازم است از همه اين دوستان كه طی يك­سال گذشته همراه و ياريگر ما بودند، تشكر و قدردانی نماييم.

امروز، دوم مرداد 1384، شروع ديگری برای ديد هفتم در ادامه فعاليت خود است...

/ 4 نظر / 9 بازدید
کمال یوسف پور

سلام ... خسته نباشيد ... نگاهی به فعاليت قابل تحسينی که در اين يک سال داشتيد قطعا نويدبخش شروع دیگری برای بهتر باشیدن است ... امیدوارم همچنان موفق و پایدار باشید.

میثم معصومی

سالروز تولد روز هفتم را تبریک می گویم . منتظر مطالب خواندنی تان هستم. خسته نباشید. پایدار باشید.

لاله فروغانفر

تولدی و اغازی بی پايان.... موفق باشيد!

jAlAl

آرزوي توفيق بيش از ديروز براي بهروز فردا